Zawoja

Zawoja noclegi położona jest w województwie małopolskim, u stóp Babiej Góry, nad rzeką Skawica. Zawoja tanie noclegi jest obecnie największą pod względem powierzchni wsią w Polsce, jest również jedną z najdłuższych. Ciekawostką jest, że Zawoja noclegi z wyżywieniem poza częścią centralną składa się z ponad stu przysiółków.

Ze względu na swoje położenie Zawoja noclegi stanowi świetne miejsce na aktywny wypoczynek, przyciągając wielu turystów. Dzięki temu dziś Zawoja tanie noclegi jest lubianą i popularną miejscowością letniskową, stanowiąc doskonały punkt wypadowy w okolice. Największą atrakcją, jaką szczyci się Zawoja noclegi z wyżywieniem, jest wspomniana wcześniej Babia Góra która stanowi świetną atrakcję dla miłośników gór.

Zawoja noclegi jest siedzibą dyrekcji Babiogórskiego Parku Narodowego, który ma już ponad 50 lat. Dodatkowo Zawoja tanie noclegi jest miejscem, w którym znajduje się wiele oznakowanych tras rowerowych oraz kilka szlaków narciarskich. Również miłośnicy historii znajdą tu coś dla siebie – Zawoja noclegi z wyżywieniem bowiem istnieje od końca XVI wieku, dzięki czemu ma bogatą i ciekawą historię.