Kościelisko

Kościelisko noclegi, mimo niewielkiej odległości od Zakopanego, jest całkowitą odskocznią od gwaru ulic i hałasu, stanowiąc świetną propozycję na urlopowy wyjazd. Ta niewielka miejscowość otwarta jest na turystów, każdy znajdzie tu nocleg na swoją kieszeń.

Kościelisko tanie noclegi oferuje wiele atrakcji o każdej porze roku. Kiedy jest ciepło, nogi same wyrywają się na szlaki piesze i rowerowe, pozwalające zwiedzić przepiękną okolicę z górskimi widokami, natomiast w otoczeniu śniegu warto wybrać się na jeden z wyciągów krzesełkowych prowadzących na specjalnie przygotowane, naśnieżane i oświetlone trasy narciarskie.

Kościelisko pensjonaty to również świetna baza wypadowa do Doliny Kościeliskiej, której naturalne walory można wymieniać w nieskończoność. Znajduje się tu jezioro o nazwie Smreczyński Staw, który wyróżnia się swoim otoczeniem na tle innych górskich jezior, gdyż nie jest otoczone stromymi ścianami kotła polodowcowego, a lasem na równinie. W czasie wędrówek w tej okolicy turystom towarzyszy szum Kościeliskiego Potoku, jaskinie, widoki na urwiste wapienne skały i wiele innych atrakcji tworzących z Doliny Kościeliskiej jeden z najpiękniejszych obszarów podgórskich w kraju.