Dni Gminy Solina

W Długi Weekend Majowy, w terminie 1 – 3 maja, kiedy cała Polska wybiera się na krótkie wakacje, tradycyjnie w Solinie, nad Jeziorem Solińskim i Polańczyku odbędą się jak co roku Dni Gminy Solina noclegi 2015 !!!

Tegoroczne Dni Solina tanie noclegi będą miały swoją premierę 1 maja, w piątek. Najpierw w Polańczyku, przy ulicy Zdrojowej – „ZAKAPIOREK”, od godziny 13, jarmarkiem rękodzielnictwa, specjalnie na to wydarzenie przygotowanymi warsztatami dla dzieci, oraz grami i zabawami dla najmłodszych. Także recitalem bieszczadzkich muzyków, w połączeniu z wieczorną biesiadą taneczną. W międzyczasie zapraszamy od godziny 15,30 koncertami w miejscu Solina – Góra Jawor. Solina noclegi domki

W sobotę, 2 maja zapraszamy od 14,30 do – Polańczyk Amfiteatr na imprezy towarzyszące, występy kapel, oraz koncerty artystyczne. Między innymi: koncert Piotr Rogala „ROGALIK”, występ kapeli „CAJMERY”, a także koncert zespołu „PODOBA MI SIĘ”. Na zakończenie sobotnich dni Solina domki do wynajęcia, o godzinie 20,30 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół „BACIARY”.

Ostatniego dnia dni Soliny, a zarazem na zakończenie długiego weekendu nad Soliną, 3 maja w niedziele zapraszamy ponownie do Polańczyka. Zakończenie imprez związanych z Solińskimi dniami nastąpi wieczorem (godz. 19), zabawą taneczną z zespołem „ALLTRACKS”, przy ulicy Bieszczadzkiej. Solina pokoje do wynajęcia

Szczegółowy program Dni Soliny można znaleźć na oficjalnym plakacie opublikowanym obok poniższej notatki. Możliwe są zmiany w programie zastrzeżone przez organizatora Dni Gminy Soliny.

Organizatorem Dni Gminy Solina 2015 jest Gminy Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie z siedzibą w Polańczyku. A współorganizatorem Oberża ZAKAPIOR Polańczyk !!!

Uwaga – Organizatorzy na wszystkie imprezy, wydarzenia i koncerty związane z Dniami Gminy Solina 2015 – zapewniają wstęp wolny !!!